Opony ciężarowe
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Znajdą w nim państwo bogatą ofertę opon ciężarowych.
www.oponyciezarowe.com

 

Białka Tatrzańska - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne   Pensjonaty   Pokoje   Apartamenty   Domki
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Piaskowiec kamień ogrodowy murowy kopalnia kamienia

Opis:

Nasza firma, PPU Kamieniarstwo Pawlik, to w pełni polski producent specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów kamieniarskich. Nasz kamień ogrodowy , pochodzący z własnych złóż piaskowca kolorowego, wyróżnia się niepowtarzalną kolorystyką, będącą dumą naszego kraju.

Kopalnia kamienia Chełmska Góra III, będąca własnością zakładu PPU Kamieniarstwo Pawlik z Grabowa koło Zagórza na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim, to miejsce, gdzie pozyskujemy nasze surowce. Dysponujemy pięcioma kopalniami, a wydobycie piaskowca żółtego z okresu jury odbywa się wyłącznie bez użycia środków wybuchowych. Nasze techniki obejmują koparki gąsienicowe i kołowe, wyburzeniowe podsiębierne, wyposażone w specjalistyczny osprzęt do odspajania lub skruszenia calizny złoża piaskowca występującego tam w stanie rodzimym.

W procesie wydobycia wspomagamy się również metodami maszynowego ręcznego wiercenia za pomocą wiertarki udarowo-pneumatycznej. Po zastosowaniu wiertarki pneumatyczno-udarowej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory, zalewając je proszkiem rozprężnym, aby odspoić większe bloki skalne. Tworzymy także tzw. spody robocze, umożliwiając jak najbardziej ekonomiczne wydobycie, jednocześnie segregując pozyskany surowiec skalny pod względem jakości.

Wydobyty piaskowiec naturalny przerabiamy w naszym kamieniarskim zakładzie w malowniczej wiosce Grabowie na kamień murowy, kamień hydrotechniczny o frakcjach 100-300, a także obudowy kominkowe i pospółkę drogową, które powstają przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Dzięki naszym wysokiej jakości produktom, dostarczamy materiały, które łączą funkcjonalność z estetyką, nadając każdemu projektowi wyjątkowy charakter.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: kamień ogrodowy
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 135
Dodane: 2023.11.21
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj